Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

1% podatku

Komu 1 procent podatku?

1% podatku, 1 procent, jeden procent, organizacja pożytku publicznego, organizacje pożytku publicznego

Komu 1 procent podatku?

(...) Koniec starego i początek nowego roku to zazwyczaj okres, kiedy zaczynamy myśleć już powoli o tym, w jaki sposób najkorzystniej a także najlepiej rozliczyć się z naszych dochodów. Nerwowo zastanawiamy się, z jakiej ulgi mamy prawo w tym roku skorzystać, szukamy porad prawnych i innego typu doradztwa, dzięki jakiemu będziemy mogli zapłacić do (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3