Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

bhp

Artykuły BHP i ich znaczenie

bhp, biznes, odzież ochronna, produkcja

Artykuły BHP i ich znaczenie

(...) Zasady zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą szczególnie przemysłu, jest to efektem największej liczby wypadków zaistniałych w miejscu wykonywania pracy. Ciągle rozwijająca się technika, w wielu zawodach pozwoliła na zastosowanie rozwiązań technicznych ograniczających możliwość wystąpienia urazów lub działania różnych czynników niekorzystnie wpływających na pracowników. (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3