Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

budowa domu

Jak ciekawie oświetlić przestrzeń zewnętrzną?

budowa domu, budownictwo, oświetlenie, usługi budowlane

Jak ciekawie oświetlić przestrzeń zewnętrzną?

(...) Ogród jest wizytówką domu, o czym wie chyba każdy. Aby się świetnie prezentował nie trzeba ogromnego nakładu pieniędzy, ale głównie pomysłowości i kreatywności. Tak też jest z oświetleniem, które odgrywa bardzo ważną rolę w dekoracji ogrodu.Typy oświetlenia.Oświetlenie zewnętrzne to bardzo szeroki temat, do którego należy podejść z głową. Nie powinniśmy w sposób dowolny stawiać słupów bądź latarenek gdzie się tylko da, ale poważnie (...)

Czytaj całość

Ekspertyza techniczna - definicja, zakres i cel

budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Ekspertyza techniczna - definicja, zakres i cel

(...) Ocena stanu technicznego budynku najczęściej przybiera formę opinii lub ekspertyzy technicznej. Ekspertyza jest to ocena stanu domu, która została poprzedzona wykonaniem badań oraz obliczeń dotyczących wytrzymałości fundamentów, ścian, stropów oraz innych elementów konstrukcji. Ekspertyza obejmuje także elewację oraz dach. Zajmijmy się pokrótce tym kiedy potrzebna nam jest ekspertyza i co dokładnie musi zawierać.Ekspertyza techniczna to zazwyczaj dosyć obszerne opracowanie. Liczy się w niej nie tylko doświadczenie eksperta, ale przede wszystkim wykonane przez niego badania oraz obliczenia. Ekspert najpierw dokonuje oględzin a następnie, kierując się (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3