Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

budownictwo

Jak ciekawie oświetlić przestrzeń zewnętrzną?

budowa domu, budownictwo, oświetlenie, usługi budowlane

Jak ciekawie oświetlić przestrzeń zewnętrzną?

(...) przemyśleć sprawę. Przykładowo jeśli mamy przed domem podjazd lub chodnik, który jest długim pasem, to warto zainwestować w oprawy doziemne instalowane po obu stronach chodnika/wjazdu. Oprawy te w całości zagłębione są w podłożu, mając klosz na poziomie gruntu, co jest świetną dekoracją a przy okazji genialnie oświetla nam drogę.Niskie latarnie świetnie sprawdzą się przy wejściu lub w głębi ogrodu. Jeśli zastosujemy do nich dekoracyjne oprawy (...)

Czytaj całość

Ekspertyza techniczna - definicja, zakres i cel

budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Ekspertyza techniczna - definicja, zakres i cel

(...) postawioną diagnozą, wykonuje szczegółowe pomiary i badania. Pojawia się zatem pytanie kiedy tak naprawdę potrzebna nam będzie ekspertyza? Z pewnością jest ona niezbędna w przypadku zakupu domu. Przecież sam wygląd zewnętrzny jeszcze nie mówi nam wszystkiego. Dopiero specjalista może zauważyć pewne niuanse. Podobnie jest w przypadku modernizacji lub zmiany sposobu użytkowania budynku. Ze specjalistą wykonującym ekspertyzy powinniśmy skontaktować się również wtedy gdy zauważymy zarysowania konstrukcji jak np. pęknięcia na ścianach, rysy na stropach czy też przemieszczenia, które utrudniają otwieranie drzwi lub okien. Tylko ekspert będzie w (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3