Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

dekoracje wnętrz

Uwieczniamy nasze zdjęcia

dekoracje wnętrz, hobby, różne

Uwieczniamy nasze zdjęcia

(...) Minionego roku odwiedziłem trzy z Wysp Kanaryjskich - La Gomerę, El Hierro a także La Palmę. Wyspy te położone są w jednym archipelagu na Oceanie Atlantyckim, ale trudno wręcz uwierzyć jak są różne. Każda z wysp posiada odmienne ukształtowanie terenu i na każdej trzeba spróbować odmiennej kuchni. Na każdej wyspie żyją inne gatunki zwierząt i roślin. Całą tę różnorodność zapisałem na fotografiach cyfrowych swoim nowym nabytkiem - aparatem Canon EOS D3000. Tak się składa, że jestem aktualnie w trakcie remontu kapitalnego swojego lokum i szukałem nowych koncepcji na zapełnienie pustych powierzchni i wolnych ścian. Z tą ideą zebrałem wszystkie swoje najciekawsze zdjęcia z podróży a potem pobiegłem do koleżanki - architekt wnętrz. Zadałem jej pytanie: 'Pani Doroto, co potrafiłaby mi Pani polecić, aby zrobić ciekawe (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3