Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

jeden procent

Komu 1 procent podatku?

1% podatku, 1 procent, jeden procent, organizacja pożytku publicznego, organizacje pożytku publicznego

Komu 1 procent podatku?

(...) dzieci skrzywdzone na tle seksualnym, psychicznym lub fizycznym. Podaruj tym dzieciom jeden procent swojego podatku, bo jak pisał Janusz Korczak, kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Od kilku lat istnieje możliwość przekazania 1% podatku - zamiast wprost do budżetu - aby wspomóc organizacje pożytku publicznego, na cele publiczne. (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3