Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

Warto zobaczyć:


 

Kontakt z nami

Prosimy o kontakt wyłącznie z użyciem poniższego formularza kontaktowego


Prawidłowy rozwój psychiczny człowieka należy kształtować już od samego początku, a więc od wczesnego okresu dziecięcego. Dobrze rozumie to Klub Malucha Kidsplanet zlokalizowany na warszawskim Ursynowie, który poprzez organizowanie szeregu imprez i eventów dla dzieci w wieku przedszkolnym przygotowuje maluchy do późniejszego dorosłego życia.

Delegacja zaprzyjaźnionych psychologów z Gruzji odwiedziła naszą poradnię psychologii społecznej. Największe zainteresowanie gości wzbudziło nasze studio CATI do przeprowadzania badań społecznych.

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3