Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

marketing

Jak wyglądają skuteczne badania marketingowe?

marketing, pr, promocja

Jak wyglądają skuteczne badania marketingowe?

(...) Badania marketingowe są procesem zbierania informacji od klientów oraz przetwarzania uzyskanych danych w celu poprawy działania firmy i dostosowania oferty do zmieniających się wymagań rynku.Powszechnie wiadomo, że skuteczne prowadzenie działalności gospodarczej zależne jest od pozyskiwania i utrzymania klientów. Bez nich, nie byłoby możliwe wypracowanie praktycznie żadnych przychodów. Trzeba więc cały czas dbać o jak najlepsze dostosowanie oferty do potrzeb rynku. Aby jednak te potrzeby zrozumieć, konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich badań. Jeżeli nie mamy tutaj doświadczenia, to lepiej jest skorzystać z pomocy (...)

Czytaj całość

Badania sprzedażowe

marketing, promocja, public relations, szkolenia

Badania sprzedażowe

(...) Analizy marketingowe obejmują obiektywne, celowe i systematyczne działania oraz zaprezentowanie informacji wykonywane w sytuacji podjęcia decyzji z zakresu marketingu. W sprawie omawianych badań proces obejmuje kilka faz i elementów, mających aspekt powtarzalny. Systematyczność badań marketingowych oznacza, że powinny być one dobrze zorganizowane i zaplanowane, a także powinny stanowić nierozerwalną część systemu informacji w konretnej firmie. Natomiast obiektywizm oznacza, że w badaniach marketingowych stosowane są wyznaczone reguły i zasady, które wykorzystywane są w gromadzeniu, badaniu i interpretowaniu pozyskanych działań. Dodatkowo obiektywność to takie ustalenie wyników, by nie sugerowały odpowiedzi. Celowość analiz to ich przydatność przy danym (...)

Czytaj całość

Prosta reklama w wyszukiwarkach

google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) bardziej ogólne.Chociaż o promocji i reklamie internetowej powiedziano już bardzo wiele w sieci, postaram się jeszcze raz zwięźle zasygnalizować parę nadzwyczaj istotnych elementów i przybliżyć kilka pojęć.Pewnego razu brat zadał mi pytanie, jak powinno być robione książkowe pozycjonowanie stron w Google oraz czym wyróżnia się dobra reklama w Google taka jak linki sponsorowane Google Adwords czy linki sponsorowane na Facebooku. Odparłem, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak zadane pytanie. Bo reklama internetowa a także marketing wyszukiwarek to tak pojemne pojęcia, (...)

Czytaj całość

Jak korzystać z reklam sponsorowanych?

google, marketing, reklama

Jak korzystać z reklam sponsorowanych?

(...) wyszukiwarki będą szukać słów powiązanych z oferowanymi przez Ciebie produktami. Wyświetlą Twój link sponsorowany po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła zgodnego z wybranymi przez Ciebie lub poleconymi przez firmę SEM słowami kluczowymi. Dzięki temu reklama będzie dokładnie dopasowana do tego, czym są zainteresowani. To nastawia użytkowników pozytywnie do reklamy Twojej firmy (linki sponsorowane są mało inwazyjne i odpowiada to oczekiwaniom internautów) i zwiększa szansę powodzenia! Pamiętaj: Kiedy Twojej strony www nie można odnaleźć w Google, to na pewno stracisz bezpowrotnie ogromną grupę nowych Klientów.Możesz prowadzić kampanie linków sponsorowanych AdWords niezależnie od zasobności Twojego portfela. Nie ma wymogu min. wydatków. (...)

Czytaj całość

Reklamujemy cię w Google

biznes, marketing, usługi

Reklamujemy cię w Google

(...) niej wyrazy kluczowe. Przeprowadza się to by wyświetlały się internautom (potencjalnym klientom) gdy będą je wprowadzać zapytanie w wyszukiwarkę.Mylnie wydaje się to dość łatwą rzeczą, lecz warto mieć na uwadze, że jest mnóstwo chętnych na zajęcie najbardziej wartościowych miejsc w SERP na pierwszej stronie w Bingu.Obecnie najbardziej popularną w Polsce wyszukiwarką jest Google. Potencjalni klienci używają jej by poszukiwać wszelkich usług i (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3