Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

promocja

Jak wyglądają skuteczne badania marketingowe?

marketing, pr, promocja

Jak wyglądają skuteczne badania marketingowe?

(...) Badania marketingowe są procesem zbierania informacji od klientów oraz przetwarzania uzyskanych danych w celu poprawy działania firmy i dostosowania oferty do zmieniających się wymagań rynku.Powszechnie wiadomo, że skuteczne prowadzenie działalności gospodarczej zależne jest od pozyskiwania i utrzymania klientów. Bez nich, nie byłoby możliwe wypracowanie praktycznie żadnych przychodów. Trzeba więc cały czas dbać o jak najlepsze dostosowanie oferty do potrzeb rynku. Aby jednak te potrzeby zrozumieć, konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich badań. Jeżeli nie mamy tutaj doświadczenia, to lepiej jest skorzystać z pomocy (...)

Czytaj całość

Badania sprzedażowe

marketing, promocja, public relations, szkolenia

Badania sprzedażowe

(...) problemie i w podejmowaniu właściwych decyzji.Kolejną z metod badań marketingowych jest mystery shopping. Najczęściej takie badanie polega na tym, że pracownik wybiera się na udawane kupowanie, a swoje spostrzeżenia powiązane z jakością obsługi zapisuje w przygotowanym kwestionariuszu. Ocenie poddawany jest wystrój odwiedzanej placówki, prezentacja produktów no i naturalnie obsługa klienta. Przebadana firma dostaje na końcu raport z kontroli zawierający wyniki końcowe. Sposób ten rzetelnie ocenia proces obsługi klienta. Prezentuje nie zmyślone, lecz realne doświadczenia i sytuacje klientów w badanych punktach sprzedażowych. Badania mystery shopping działają na podstawie Standardów Obsługi Klienta. Jest to zbiór reguł, którymi powinni sugerować się (...)

Czytaj całość

Prosta reklama w wyszukiwarkach

google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama

Prosta reklama w wyszukiwarkach

(...) zapewnić, że promocja w internecie czy też promocja strony www może stać się kopem jak również niesamowitym hitem sprzedażowym dla dużej ilości średnich a także małych biznesów, szczególnie operujących w sieci, takich jak usługi internetowe albo sklepy internetowe. Wybierz pozycjonowanie! Przekonaj się, iż tanie pozycjonowanie w Google może okazać się wytrychem do twojego sukcesu w biznesie. Pozycjonowanie stron skutecznie oraz pozycjonowanie tanio może wykonać tylko jedna korporacja w sieci. Czy już wpadłeś na to, o kim mówimy? Fachowe pozycjonowanie Wrocław i (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3