Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

przemysł

Zastosowanie gratowania

biznes, produkcja, przemysł

Zastosowanie gratowania

(...) Gratowanie polega na usuwaniu bardzo ostrych pozostałości materiału (najczęściej metali i tworzyw sztucznych) na krawędziach detalu, które pozostały po obróbce skrawaniem, albo z wyprasek. Głównym celem gratowania jest nie tylko poprawieni estetyki, ale również stępienie ostrych krawędzi, które mogły by skaleczyć nasze ciało.W przemyśle stosuje się specjalne hutnicze maszyny zwane gratownicami, które są idealne do oszlifowywania końcówek wyrobów. W Polsce bardzo dużą popularnością cieszą się zwłaszcza ręczne gratownice oraz uniwersalne szlifierki do gratowania. Ręczne gratownice to idealne urządzenia do ścinania krawędzi stali, drewna i aluminium. (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3