Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

public relations

Badania sprzedażowe

marketing, promocja, public relations, szkolenia

Badania sprzedażowe

(...) pracownicy w czasie rozmów przeprowadzanych z klientami. Metoda ta bada poziom obsługi klientów.Jedną z metod zaliczaną w skład mystery shopping jest tak zwany Tajemniczy Klient. Ich nieprawidłowa nazwa to ankieter. Tajemniczy Klient przeprowadza testowe badania, za co otrzymuje honorarium. Zwani są oni testowymi klientami bądź tajemniczym gościem. Ludzie pracujący na pozycji tajemniczego klienta odbywają specjalistyczne szkolenie dotyczące standardu obsługi klientów, by podczas wypełniania swoich zadań mieli świadomość, na co powinni zwrócić szczególną atencję. Zobowiązuje ich to do działań w zgodzie z konkretnymi instrukcjami, a plan powinien być w taki sposób tworzony, aby odzwierciedlał typowe działanie klientów opisywanej firmy.Aby pracownicy danych (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3