Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

radca prawny

Jak zostać notariuszem?

notariusz, radca prawny, usługi prawnicze

Jak zostać notariuszem?

(...) prokuratora, doktorzy nauk prawnych, czy tez osoby, które zdały egzamin i zyskały uprawnienia sędziego, adwokata czy prokuratora.Kto może ubiegać się o aplikację notarialną?Aby dostać się na aplikację notarialną, trzeba spełnić kilka warunków. -    posiadać polskie obywatelstwo-    nie być pozbawionym praw cywilnych i obywatelskich-    posiadać dyplom magistra prawa, lub dyplom uczelni ukończonej za granicą. W przypadku uczelni zagranicznych, musi to być jednak dyplom honorowany w Polsce-    być osobą sumienną, dokładną. Człowiekiem o nieskazitelnym charakterze-    posiadać zaświadczenie o niekaralnościW celu dostania się na aplikację notarialną należy z pozytywnym wynikiem zdać egzamin aplikacyjny, obejmujący pytania z różnych działów prawa. Egzamin (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3