Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

różne

Imprezy firmowe dla każdego

imprezy, ludzie, różne, rozrywka

Imprezy firmowe dla każdego

(...) na świetną zabawę. Nie może zabraknąć dmuchanego zamku, basenu z piłeczkami czy trampoliny. Możliwe jest także zamówienie organizacji imprezy dla osób prywatnych, np. jeśli chodzi o urodziny dla dzieci to niezwykle ciekawą propozycją będą ostatnio bardzo modne urodziny dla dziecka organizowane na Stadionie Narodowym w Warszawie. Cena przedsięwzięcia dla klienta uzależniona jest od ilości atrakcji lub przygotowanych konkurencji. Z tego (...)

Czytaj całość

Remont w zimie - czy to rozsądne?

biznes, informacje, różne

Remont w zimie - czy to rozsądne?

(...) Ponad połowa Polaków uważa, że wszelkiego rodzaju prace remontowe w domu trzeba zrobić w okresie wiosenno-letnim, aż 30 % nie a zdania w tej dziedzinie, a pozostali twierdzą, że wszystko zależy od samego charakteru prac jakie chcemy przeprowadzić.Jakie prace można przeprowadzić w lecie?Przede wszystkim ciepłej i ładnej pogody wymagają prace  konstrukcyjne jak budowa domu, wymiana dachu czy wymiana okien i termoizolacja. W wypadku gdy budynek jest wewnątrz nie ogrzewany i nie ma szans podłączyć chwilowego źródła ciepła również prace takie jak wylewki betonowe, (...)

Czytaj całość

Odbojnice do regałów

informacje, polityka, różne

Odbojnice do regałów

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Czytaj całość

Czy nauczyciele potrafią zrealizować podstawę prog

biznes, polityka, różne

Czy nauczyciele potrafią zrealizować podstawę prog

(...) Dzisiejsze nauczanie wydaje się być lekko zwariowane. Materiału do przerobienia jest niezwykle dużo a godzin lekcyjnych zdecydowanie zbyt mało, żeby można było to jakoś sensownie przeprowadzić. Każdy nauczyciel wie, jak trudno w dzisiejszych czasach przekazać dzieciom całą niezbędną wiedzę.Godziny lekcyjne są ograniczone, zaś podstawa programowa niezwykle rozbudowana i bywa tak, że nauczyciele muszą rezygnować z części zadań, gdyż zwyczajnie nie zmieszczą się one w grafiku. Dzisiejsze szkoły zakładają od 5 do 7 godzin lekcyjnych w ciągu dnia, natomiast (...)

Czytaj całość

Uwieczniamy nasze zdjęcia

dekoracje wnętrz, hobby, różne

Uwieczniamy nasze zdjęcia

(...) Minionego roku odwiedziłem trzy z Wysp Kanaryjskich - La Gomerę, El Hierro a także La Palmę. Wyspy te położone są w jednym archipelagu na Oceanie Atlantyckim, ale trudno wręcz uwierzyć jak są różne. Każda z wysp posiada odmienne ukształtowanie terenu i na każdej trzeba spróbować odmiennej kuchni. Na każdej wyspie żyją inne gatunki zwierząt i roślin. Całą tę różnorodność zapisałem na fotografiach cyfrowych swoim nowym nabytkiem - aparatem Canon EOS D3000. Tak się składa, że jestem aktualnie w trakcie remontu kapitalnego swojego lokum i szukałem nowych koncepcji na zapełnienie pustych powierzchni i wolnych ścian. Z tą ideą zebrałem wszystkie swoje najciekawsze zdjęcia z podróży a potem pobiegłem do koleżanki - architekt wnętrz. Zadałem jej pytanie: 'Pani Doroto, co potrafiłaby mi Pani polecić, aby zrobić ciekawe (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3