Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

szkolenia

Wsparcie dla ucznia

kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Wsparcie dla ucznia

(...) korepetytora Jeśli zdecydowaliśmy się na korepetycje musimy jeszcze znaleźć odpowiedniego korepetytora, który będzie w stanie w odpowiedni sposób przekazać wiedzę naszemu dziecku. Wiele osób nie ma pojęcia jak trafić na taką osobę. Tymczasem to wcale nie musi być trudne. Przede wszystkim warto polegać na opiniach innych rodziców. Wbrew pozorom, nie jest to trudne. Możemy bowiem skorzystać nie tylko z doświadczeń znajomych i (...)

Czytaj całość

Badania sprzedażowe

marketing, promocja, public relations, szkolenia

Badania sprzedażowe

(...) Analizy marketingowe obejmują obiektywne, celowe i systematyczne działania oraz zaprezentowanie informacji wykonywane w sytuacji podjęcia decyzji z zakresu marketingu. W sprawie omawianych badań proces obejmuje kilka faz i elementów, mających aspekt powtarzalny. Systematyczność badań marketingowych oznacza, że powinny być one dobrze zorganizowane i zaplanowane, a także powinny stanowić nierozerwalną część systemu informacji w konretnej firmie. Natomiast obiektywizm oznacza, że w badaniach marketingowych stosowane są wyznaczone reguły i zasady, które wykorzystywane są w gromadzeniu, badaniu i interpretowaniu pozyskanych działań. Dodatkowo obiektywność to takie ustalenie wyników, by nie sugerowały odpowiedzi. Celowość analiz to ich przydatność przy danym (...)

Czytaj całość

Ocena jakości

iso, nauka, szkoła, szkolenia

Ocena jakości

(...) Z uwagi na stosunkowo dużą popularność organizowanych przez nas szkoleń i kursów o następujących tematach: Pełnomocnik ISO 9001:2000, Wymagania nowej normy ISO 9001:2008 i Auditor Wewnętrzny ISO 9001 podjęliśmy decyzję o reedycji zajęć w sezonie wiosenno-letnim. Wznawiamy je w formie zaktualizowanej o nowe aspekty. Najnowsza propozycja szkoleniowa Akademii DEKRA Certification została wzbogacona między innymi o szkolenia ISO oraz szkolenie iso 9001 szkolenia: Auditor Wiodący (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3