Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

telefonia

Oprogramowanie dla desktopów

informatyka, internet, telefonia

Oprogramowanie dla desktopów

(...) Avnet to od maja 2008 r. autoryzowany dystrybutor produktów VMware w Polsce. Jesteśmy ponadto pierwszym dystrybutorem Vmware Polska na terenie EMEA w grupie Avnet, jaki wprowadził do swojej oferty rozwiązania Vmware. Grupa Avnet kooperuje z Wyse, które jest głównym dostawcą rozwiązań dla terminali w punktach handlowych w wariantach stacjonarnych i mobilnych typu thin client. Dystrybucja Wyse i terminale Wyse jak również produkty DataCore konstruuje również oprogramowanie wspierające komunikację z aplikacjami multimedialnymi zintegrowane z rozwiązaniami do wirtualizacji pulpitów: Microsoft, VMware, Citrix a także Novell. Avnet został partnerem handlowym Veeam Software, partnerem VMware Technology Alliance-Premier a także produkty FalconStor, dostarczającym innowacyjne oprogramowanie do zarządzania wirtualną architekturą oraz ochroną danych. Dystrybucja Veeam kopia zapasowa a także (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3