Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

wakacje

Nareszcie wakacje! Ale co z naszym pieskiem?

hotel dla zwierząt, kot, pies, wakacje, zwierzęta

Nareszcie wakacje! Ale co z naszym pieskiem?

(...) znajdzie się w dobrych rękach a my po powrocie z wakacji, odbierzemy go w najlepszej formie!Takie rozwiązanie nie tylko będzie komfortowe dla nas czy dla naszej rodziny i przyjaciół, których nie będziemy obciążać dodatkowymi obowiązkami ale także może okazać się najlepszym dla naszego czworonożnego (...)

Czytaj całość

O Krakowie

urlop, wakacje, wycieczki

O Krakowie

(...) atrakcji Krakowa zapewne należy Kościół Mariacki ze słynnym ołtarzem skrzynkowym długa rzeźbiarza Wita Stwosza. Średniowieczny gotycki kościół posiada cenne zdobienia i nadzwyczaj cenne sklepienia gwiaździste. Ołtarz wykonany w drzewie cedrowym otwierany i prezentowany jest w wyjątkowych sytuacjach. Co godzinę, z wieży Kościoła Mariackiego grany jest hejnał, którego dźwięki nagle kończą się na wspomnienie zabicia tatarską strzałą średniowiecznego hejnalisty, który trąbiąc z wieży ostrzegał mieszkańców grodu przed zagrażającym im złem. Planując w Krakowie kilkudniową wizytę można skorzystać z interesującej propozycji private tours Krakow i w sposób wygodny obejrzeć najbardziej interesujące miejsca w Krakowie takie jak dobrze zachowana dzielnica żydowska o nazwie Kazimierz. Ten obszar, zamieszkały przez ludność pochodzenia żydowskiego od wieków, zachował swój niepowtarzalny klimat (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3