Psychologia społeczna ma w sobie coś z psychologii i socjologii badając, jak działania innych ludzi wpływają na jednostkę Za prekursora psychologii społecznej uważany jest Kurt Lewin
Kontakt z nami

Napisz

Psychologia społeczna to stosunkowa młoda gałąź nauk psychologicznych, której celem jest prowadzenie badań dotyczących dotyczących tego, jaki wpływ na emocje, sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości wywierają na nas inni ludzie.

Badając psychologię społeczną można stwierdzić, iż zajmuje się ona obecnie działaniami z 4 głównych obszarów takich jak: obszar społeczno-kulturowy, obszar ewolucyjny, obszar społecznego uczenia się oraz najbardziej rozpowszechniony - obszar społeczno-poznawczy.

wyposażenie wnętrz

Poziomnica - niezbędne narzędzie budowlańca

dom, łazienka, wyposażenie wnętrz

Poziomnica - niezbędne narzędzie budowlańca

(...) Poziomice są znanymi od wielu wieków, stosunkowo prostymi urządzeniami służącymi do wyznaczania właściwe poziomu płaszczyzn (np. podłóg) lub ich właściwego pionu (np. ścian). Poziomice niekiedy określane są jako poziomnice, lub waserwagi.Zasadza działania, na jakiej opiera się poziomnica, jest bardzo prosta - głównym jej elementem jest niewielki, szczelny walec - nazywany libellą - wypełniony płynem, w którym znajduje się pęcherzyk powietrza, pełniący rolę wskaźnika. Libella umieszczona jest w długiej listwie, wykonanej najczęściej z metalu. Dzięki działaniu siły grawitacji ziemskiej pęcherzyk powietrza znajdujący się w libelli przemieszcza się względem całości poziomnicy w (...)

Czytaj całość

Biznes Dom Ogród Dekoracja wnętrz Marketing Różne Informacje
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3